ارتباط با وزیر

به نام خدا

خواهر/برادر گرامي ، با سلام

الف) ارسال نامه از طريق پست

ب) نمابر

نامه هاي واصله به نمابر شماره 81606132-021 پس از دريافت در صورت کامل بودن مستندات مربوطه، در دبيرخانه مركزي وزارت نيرو ثبت شده و در اولين فرصت به اقدام كننده ذيربط ارجاع داده ميشود. به منظورحصول اطمینان از وصول نامه به معاونت ارتباطات مردمی دفتر وزارتی می توانید با شماره تلفن 81606133 تماس حاصل نمایید.

ج) پست الکترونیکی وزیر نیرو

نشاني صندوق پست الكترونيكی وزير نيرو minister@moe.gov.ir مي باشد. كليه نامه هاي واصله به این صندوق به صورت روزانه از سيستم دريافت وپس از تفكيك و دسته بندي در صورت کامل بودن مستندات، در اولين فرصت مورد رسیدگی قرار گرفته و نتيجه اقدامات به اطلاع متقاضي خواهد رسید.

د) صندوق پست صوتي وزير نيرو

اين صندوق از طريق شماره تلفن 88644850-021 به صورت 24 ساعته آماده ضبط پيامها (اعم از پيشنهاد، گزارش، انتقادو ....مرتبط با وزارت نيرو) می باشد. كليه پيامهاي ضبط شده در طول روز بلافاصله پس از ضبط (و پيامهاي ضبط شده در شب بلافاصله پس از آغاز ساعت كار اداري روزبعد) شنیده و ثبت شده و در اسرع وقت پيگيري و رسيدگي مي شود. نتيجه اقدامات انجام شده نیز به اطلاع متقاضي خواهد رسید.

 

لازم به ذكر است چون براي حوادث مربوط به برق تلفن 121 و حوادث مربوط به آب تلفن 122 اختصاص يافته است پیامهای مربوط به برق و آب صرفاً در صورتي رسيدگي مي شود كه قبلاً با تلفن هاي فوق الذكر تماس گرفته و پاسخ منطقی دريافت نگردیده و يا مشكل مرتفع نشده باشد.

هـ) مراجعه حضوري

هریک از هموطنان که تمایل دارند درخواست خود را به صورت حضوری مطرح نمایند می توانند پس از تماس با شماره تلفن 81606133  و انجام هماهنگی قبلی با به همراه داشتن مستندات مربوطه (جوابیه های مکتوب از شرکتهای استانی و شرکت مادر تخصصی) صرفاً در ساعات اداری روزهای یکشنبه و دوشنبه هر هفته به معاونت ارتباطات مردمي دفتر وزارتي مراجعه و درخواست  خود را ارائه نمايند.

* متقاضیان ملاقات با وزیر محترم نیرو پس از طی مراحل مندرج در بند (هـ) و ارائه درخواست ملاقات خود، در صورت دارا بودن شرایط، در نوبت ملاقات قرار خواهند گرفت.

شایان ذکر است در برخی موارد به دلیل نبود راهکار قانونی یا مرتبط نبودن موضوع با وظایف و اختیارات وزارت نیرو (از جمله استخدام، صدور مجوز حفر یا بهره برداری از چاه آب در مناطق ممنوعه و مواردی از این قبیل) تنظیم ملاقات ضروری نبوده و در اولویت قرار ندارد.

* کلیه کسانی که در نظر دارند شکایت و یا گزارش خود را به اداره کل بازرسی، ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات وزارت نیرو ارائه کنند، می توانند به منظور کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 81606580 تماس حاصل نمایند.